fotonews

360 Panorama pomoże stworzyć panoramiczne zdjęcie na smartfonie z Androidem

Jak widać na powyższym video, autorzy aplikacji 360 Panorama zaprojektowali ja tak, by wskazówki dotyczące obsługi można było zawrzeć w zdaniu: „Przyciśnij przycisk i zacznij obracać telefonem”. Gotowe! Można się od razu pochwalić swoim dziełem przez maila, na Facebooku, czy gdzie kto lubi się udzielać.

Oryginalna Panorama pojawiła się w ubiegłym roku w wersji na iPhone’y, teraz jest już także w Android Market za równowartość marnego dolara. Nie wiadomo tylko, czy warto się na nią wykosztowywać.

Wydawca aplikacji, firma Occipital, tłumaczy, że wersja na Androida jest znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ nie wykorzystuje żyroskopu, jak w przypadku iPhone’a. 360 Panorama na Androida zawiera algorytmy analizujące ruch i położenie elementów obrazu. Niestety, wydawca najwyraźniej jeszcze ich nie dopracował – recenzje aplikacji są miażdżące. [OccipitalAndroid Market]

podobne treści

  • no

    Sony Ericsson ma świetną aplikację do robienia zdjęć panoramicznych. Szkoda, że wycofali ją z Android market po tym jak wprowadzili ją jako standardowa aplikacja w telefonach Xperia .

  • teiczer

    Apple zapomniało z iPhone to usunąć przed premierą. I nie zarobią na aplikacji.