grynews

3 miliony ludzi grających jednocześnie w najszybciej sprzedającą się grę na świecie

Załączony obrazek najlepiej przedstawia skalę, w jakiej najnowsza odsłona gry Call of Duty rozeszła się i została polubiona przez graczy na całym świecie. Z 360 milionami dolarów zarobionymi w przeciągu pierwszych 24 godzin od premiery przebiła ona nawet Avatara!

Na powyższym zdjęciu nadesłanym przez czytelnika Gizmodo widzimy walki online prawie trzech milionów cyberkomandosów. Trzech ze wszystkich siedmiu milionów sprzedanych kopii gry, której większość (59%) kupili posiadacze konsol Xbox 360.

Sprzedaż gry Call of Duty: Black Ops  przebiła o 50 milionów dolarów zysków poprzednią cześć gry z podtytułem Modern Warfare 2. Warto zaznaczyć, że wyniki sprzedaży z pierwszych 24 godzin zostały zebrane jedynie w Stanach Zjednoczonych oraz Anglii. [kotaku, Redmond Pie]

podobne treści

 • pulser23

  A w Polsce Wschodniej i dalej ciemno, na moje oko na piracie lecą:))))

 • jja

  pulser23 nie mów czegoś co nie wiesz,- określenie „A w Polsce Wschodniej i dalej ciemno, na moje oko na piracie lecą:)))) ” jest co najmniej nie stosowne ponieważ sam mieszkam w polsce wschodniej – i kupuje legalne oprogramowanie,muzykę,gry itd. a ty sam najpewniej na piratach lecisz;)

 • 1.patryk.4

  Dodajmy do tej liczby kupionych kopii gry także pirackie wersje, bo jest ich także całe mnóstwo. Niesamowity wynik :)

 • pulser23

  Owszem jade…ale nie zmienia to faktu co widać na zdjeciu. Poza tym to miało być zartobliwe stwierdzenie, jeśli uraziłem przepraszam. pozdro600