newssmartfonyWiadomość główna

3 maja pierwsza prezentacja Samsung Galaxy S III

Koniec z plotkami. Nareszcie znamy datę pierwszej oficjalnej prezentacji flagowego smartfonu Samsunga – Galaxy S III. Według potwierdzonych informacji, wyznaczono ją na 3 maja.

Brytyjscy dziennikarze otrzymali właśnie zaproszenia na organizowany w dniu naszego narodowego święta, londyński pokaz wzbudzającego powszechne zainteresowanie ze strony mediów i zwykłych użytkowników, GS3. 3 maja wszystkie, trzeba przyznać – dość poważne wątpliwości związane z designem i specyfikacją nadchodzącej słuchawki powinny zostać w dużej mierze rozwiane.

Czego możemy spodziewać się po nadchodzącym Galaxy S III? Wszyscy pamiętamy ile mniej lub bardziej prawdopodobnych plotek dotyczących jego potencjalnej specyfikacji pojawiało się w ostatnim czasie i jak trudno było zweryfikować prawdziwość którejkolwiek z nich. Z niegodnego zaufania chaosu wyłania się jednak kilka całkiem interesujących pogłosek.

Najbardziej przekonujące wydają się wieści o zamontowaniu w najnowszym GS3 ekranu Super AMOLED Plus HD i któregoś – dwu lub czterordzeniowego – wariantu autorskiego procesora Samsunga o kryptonimie Exynos. Nieco mniej wiarygodnie brzmią informacje o rzekomej obsłudze przez urządzenie funkcji bezprzewodowego ładowania i żonglowania kręglami. Co wiadomo na pewno – nie znajdzie się też w nim miejsce dla wyświetlacza 3D.

O plotkach dotyczących designu nawet nie ma się co rozwodzić… są ich setki, może nawet tysiące. Podejrzewam, że wyłanianie najbardziej prawdopodobnych zajęłoby więcej miejsca niż cała seria książek o Harrym Potterze.

Pytanie jest w gruncie rzeczy jeszcze tylko jedno – czy najnowszy smartfon Samsunga rzeczywiście musi nazywać się Galaxy S III? W końcu – ile można z tymi galaktykami?

Wszystkiego (a przynajmniej większości) dowiemy się zapewne już 3 maja. Będzie gorąco.

[pocketnow]

 

podobne treści