newssmartfony

28 marca premiera Samsung Galaxy S Blaze 4G

Firma T-Mobile, poinformowała wczoraj poprzez swój oficjalny kanał twitter o dacie amerykańskiej premiery wypuszczanego pod jej pieczą Samsunga Galaxy S Blaze 4G, którą wyznaczono na 28 marca 2012 roku.

Choć wróbelki ćwierkały w sprawie nowego smartphone’u południowokoreańskiego Samsunga już od dawna, to jednak oficjalny komunikat o jego rychłym pojawieniu się w sklepach wystosowano dopiero kilkanaście godzin temu.

Urządzenie opierać się będzie początkowo na starszym z OS-ów Google – Androdzie 2.3, z możliwością jego późniejszej aktualizacji do wersji 4.0 (Ice Cream Sandwich). Poza tym, prezentuje się dość przyzwoicie. Wyposażono go w raczej niewielki, 3,97-calowy ekran, zbudowany w technologii Super AMOLED, co najbardziej wybrednym powinno choć w maleńki sposób wynagrodzić jego braki w rozmiarach (jak czynią to np. Hummery ;). Smartphone posiada także dwurdzeniowy procesor Snapdragon (1,5 GHz) i dwie kamery zamontowane zarówno na jego froncie (jedynie 1,3MP), jak i odwrocie (tu już lepiej – 5MP i jakość nagrywania rzędu 720p).

Premiera Samsunga Galaxy S Blaze 4G zostanie poprzedzona, trwającym tydzień, procesem przedsprzedaży, prowadzonym w wybranych przez T-Mobile punktach na terenie USA począwszy od 21 marca. Na chwilę obecną data polskiej premiery nie jest znana.

[androidandmepocketnow]

podobne treści