news

25-letni dorobek Pixara w 5-minutowym skrócie

Szkoda nie zerknąć na ten film, który przypomina wiele chwil wzruszeń z takich filmów, jak „Toy Story”, „Odlot”, „Wall-E”, „Ratatouille”, „Auta”
i wielu innych. Łącznie 12 animowanych fabuł i 20 miniatur.

W moim sercu najczulsze uczucia budzi właśnie niezmordowany „Wall-E”. [Slashfilm]

podobne treści

 • skalak25

  pixar – największa sieczka dla dzieci. Totalne dno i komercyjna popelina. – To jest moje podsumowanie 25 lat.

 • core1

  jakbys posiadal jakakolwiek wiedze nt animacji czy historii samego pixara, czysta ludzka przyzwoitosc nie pozwolilaby ci wypisywac takich bzdur

 • pix

  Pixar jako jeden z nielicznych trzyma poziom – bajki sa faktycznie dla dzieci a nie maja za zadanie pokazac, ze producent umie uzywac komputerow – jak robi to wielu innych.

 • skalak25

  @core1 – „Nt” animacji czy historii samego pixara’ nie mam żadnej wiedzy. Natomiast mam wiedzę na temat psychologii społecznej i zapewniam Cię, że oglądanie pixarowskiego bełkotu wyżera mózgu. Zapewne TY jesteś ofiarą , ale nie masz prawa opowiadać ludziom głupot i wniosków z nieba. MOŻE ZAMIAST oglądania bajek powinieneś się zabrać za naukę albo jakąś szkołę? . Polecam serdecznie!

 • core1

  @skalak25 nie ma to jak cieta riposta. Moze jeszcze dorzuc tekst o tornistrze i kredkach? Wystarczy spojrzec jaka konkurencje maja filmy pixara (cala masa anime, cartoon network itp) aby dostrzec, jak nieszkodliwe, a wrecz przemycajace w atrakcyjnej formie wartosci moralne. Oczywiscie to nie sa bajki puszczane dzieciom w podstawowce pt „droga do szkoly” o przechodzeniu na swiatlach, ale mimo wszystko nie tylko moim zdaniem animacje pixara wyrozniaja sie na tle reszty na korzysc oczywiscie

 • skalak25

  To muszę Cię zasmucić, najlepsze bajki to bajki czytane!. A nie oglądane. Bo właśnie te ‚animacje’ wypłycają intelektualnie dziecko. O bajkach tłoczących się w kanałach typu Jim JAM , Jetix play itp nawet nie chce wspominać. Pixar pod względem komercyjności {już nie samych bajek} a produktów pośrednich – od odzieży po artykuły szkolne , bije całą resztę na głowę. Marketing mają dosłownie promieniujący do samego pnia mózgu. I czy myślisz, że taki przemiał jest bezpieczny?.. ładne, kolorowe, dobrze zrobione – przecież musi się sprzedawać.

 • core1

  tu juz poruszasz zupelnie inny temat, a mianowicie co jest lepsze film czy ksiazka. Tu sie z Toba zgodze, ze ksiazka lepiej rozwija wyobraznie, nie wspominajac juz o wzbogacaniu slownictwa, ale to juz jest zupelnie inny temat. Ja dalej bede twierdzil, ze w dziedzinie filmow dla dzieci pixar odwala kawal naprawde dobrej roboty.

 • Dawid

  Ja najlepiej wspominam „Dawno temu w trawie” i „Potwory i Spółka” :)