news

200 tysięcy iPhone’ów 4S zamówionych w ciągu 12 godzin, tylko w jednej sieci

Amerykańska sieć AT&T podała ilość zamówień na iPhone’a 4S złożonych w ciągu 12 godzin od uruchomienia przedsprzedaży. 200 tysięcy egzemplarzy to według przedstawicieli AT&T „najlepszy wynik” spośród wszystkich iPhone’ów.

Dane uwzględniają tylko zamówienia na iPhone’a 4S w AT&T, dwie pozostałe sieci w Stanach, które oferują telefon od Apple, Sprint i Verizon nie podały jeszcze swoich wyników. Ceny iPhone’a 4S w abonamencie zaczynają się od 199 dolarów. Telefon bez abonamentu kosztuje od 649 dolarów (ponad 2100 złotych). Na telefon zakupiony w przedsprzedaży trzeba będzie poczekać tydzień lub dwa od czasu premiery, która będzie 14 października.

Te dane chyba potwierdzają tezę, że fani Apple naprawdę kupią wszystko, nawet jeśli 4S jest tylko stosunkowo niewielkim ulepszeniem, a nie kompletnie nowym urządzeniem. [Neowin]

podobne treści

 • Adrian Plona

  Hmm bez przesady…
  1 GB RAMu, dwurdzeniowy procesor i aparat 8 mp który robi naprawdę dobre zdjęcia to nie jest „stosunkowo niewielkie ulepszenie”.

 • WujoFefer

  Może stwierdzenie „stosunkowo niewielkie ulepszenie” to trochę za mało ale rewolucją na miarę premier pierwszego iPhone, iPhone 3GS i iPhone 4 to to na pewno nie jest. W końcu oni gonią konkurencję, która w przeciągu najbliższych kilku miesięcy zaopatrzy się w 4 rdzenie, ponad 1GB ramu, lepsze aparaty niż to co teraz jest na rynku i jest porównywalne do iPhone 4S. A to wszystko wraz z możliwością wybrania odpowiadającej klientowi przekątnej ekranu. iPhone 5 musi być na prawdę rewolucją by móc zagrozić Androidowi i szybko rosnącemu w siłę Windows Phone 7.

 • kublon1

  Dodajmy do tego iOS ( nie mówię tylko o Siri ;) i mamy … jedyny słuszny telefon dla MacUsera ;]

 • arturm

  hmmm na http://www.envirofone.com/ moge sprzedac swojego iphona 4g 16GB za €300 i kupic sobie nowego „troche lepszego” 4gs 32GB, czyste szalenstwo, normalnie aplemaniak ze mnie :O