grynews

13 niepokonanych wielbicieli Halo 2

Dwa tygodnie temu Microsoft odciął pierwszego Xboxa od Xbox Live, przez co granie online w klasyki, takie jak Halo 2, stało się niemożliwe. Ale 13 osób na świecie postanowiło przeciwstawić się Systemowi. I dzięki temu, że nigdy nie odłączają swoich konsoli od sieci, wciąż mogą grać w ukochane drugie Halo.

Kiedyś takich osób było znacznie więcej. Ale resety konsoli czy wygaśnięcie połączeń odcięło większość osób na zawsze. Na placu boju pozostało właśnie 13 osób. Microsoft zapewne nie będzie chciał ich specjalnie wykopać, ale zapewne ta trzynastka nie utrzyma się zbyt długo. W końcu stare Xboxy nie były zaprojektowane do ciągłego grania przez kolejne miesiące.

Trzymajcie się jednak, dzielni (i trochę zdziwaczali) gracze! A gdy będziecie musieli się już poddać, może zastanówcie się nad Halo 3. Powinno się wam spodobać. [Adam Frucci/giz, Bungie.net, io9]

podobne treści

  • kevin94

    Hardcore is a way of living

  • barteks10

    No i to jest najgorsze, że wielkie firmy nie obchodzi to że coś jest klasykiem i ludzie chcą w to grać.

    Ja nigdy nie miałem styczności z Halo i nie zamierzam, już bardziej bym był za japonskimi grami, chociaż i tak ja jestem zwykły neutral z PC. Ale jak najbardziej popieram tych hardcorowców. Byłbym popierał was czynnie gdyby to był Stalker.