news

11 października może być dniem, w którym Google poczęstuje nas Lodową Kanapką

Samsung przygotował na przyszły tydzień imprezę w San Diego, na której ma ponoć zostać pokazany światu Nexus Prime. Chodzą słuchy, że na scenę, na której będzie przedstawiany nowy smartfon Koreańczyków wkroczy również Google, by pochwalić się swoim najnowszym mobilnym systemem operacyjnym.

Na kanale YouTube należącym do twórców Androida znajdował się przez moment film o nazwie „Android ICS launch” czekający na swoją publikację za cztery dni. Klocki tej układanki zaczynają do siebie pasować: ICS jest skrótem od Ice Cream Sandwich, czyli ksywy Androida 4.0, zaś najbliższy wtorek tym samym dniem, w którym odbędzie się konferencja Samsunga o nazwie Unpacked.

Pojawienie się któregoś z bossów Google na zaplanowanej na 11 października konferencji Samsunga nie powinno nikogo dziwić. W końcu Nexus Prime (lub Samsung Galaxy Nexus jak to woli) ma być kolejnym zabójcą iPhona, a nie ma lepszej okazji do pochwalenia się nowym Androidem, niż właśnie podczas prezentacji skrojonego dla niego smartfona. [CNET]

podobne treści

  • khem

    jeżeli każdy nowy tel dostaje specjalnie dal niego skrojonego androida to jakość aplikacji musi być żałosna i mało zoptymalizowana…

    nic dziwnego że musi mieć 1GB ramu i dwa rdzenie po 1,5GHz dla płynnego działania…

  • kkkkkuukkkku

    @khem glupie gadanie… iphone ma podoobne parametry. A sporo sluchawek z androidem to tez plus każdy znajdzie coś dla siebie.