news

​Surround 3D z nowym monitorem

LG Electronics wprowadza na polski rynek monitor W63D pozwalający na wyświetlanie multimediów w 3D. Najnowszy monitor LG został opracowany szczególnie z myślą o graczach komputerowych, których nie satysfakcjonują już tradycyjne gry. Najwięksi miłośnicy nowej technologii wyświetlania obrazu, kupując zestaw 3 monitorów wraz komputerem wyposażonym w 2 karty graficzne nVidia GeForce 470 pracujące w trybie SLI będą mogli stworzyć zestaw 3D Vision Surround. Trójwymiarowy obraz jest wówczas wyświetlany na wszystkich 3 ekranach, co pozwala dosłownie „zanurzyć się” w świat gry dostarczając niepowtarzalnych wrażeń i emocji. 
Oczywiście monitory serii W63D mogą być wykorzystywane pojedynczo zarówno do wyświetlania obrazu 2D jak i 3D. 
Rozdzielczość Full HD, kontrast 70 000:1 i współczynnik jasności – 400 cd/m2 sprawiają, że monitor LG W63D oferuje znakomitą ostrość obrazu i głębokie, nasycone barwy. Częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz (120 klatek na sekundę) eliminuje zjawisko rozmycia kształtów, które może pojawiać się podczas szybkich sekwencji pełnych akcji. Płynny, realistyczny ruch na ekranie to gwarancja komfortu dla oczu, nawet przy długim użytkowaniu monitora. Za odpowiednie natężenie jasności obrazu odpowiada system Tru-Light. Monitor jest wyposażony w odpowiedni czujnik, który nieustannie dokonuje pomiaru natężenia światła w pomieszczeniu, dobierając parametry wyświetlania tak, aby z jednej strony obraz był idealnie doświetlony z drugiej zaś nie męczył wzroku. Podświetlenie zmienia się również w zależności od tego czy właściciel monitora gra, ogląda film czy pracuje nad dokumentami. Ta automatyczna kontrola jasności podnosi komfort pracy, zaś kontrola współczynnika proporcji eliminuje ewentualne zniekształcenia we wszystkich dostępnych formatach obrazu. 
#!#photo2#!#

Wszyscy fani trzech wymiarów, kupując zestaw, w którym znajdą się 3 monitory W63D, komputer wyposażony w dwie wydajne karty graficzną nVidia GeForce 470 pracujące w trybie SLI będą mogli stworzyć wyjątkowy zestaw 3D Vision Surround. Trójwymiarowy obraz jest odpowiednio podzielony i wyświetlany na 3 ekranach podnosząc wrażenie realizmu na niespotykany dotąd poziom – takie rozwiązanie może szczególnie przypaść do gustu fanom gier komputerowych, którzy mogą teraz znaleźć się w centrum rozgrywki. Niemal realny wyścig bolidem Formuły 1, przedzieranie się przez wrogie miasto lub lot wojskowym odrzutowcem na takim zestawie dostarczy wielu, niezapomnianych wrażeń. Tryb Thru Mode gwarantuje natychmiastowe wyświetlenie kolejnych sekwencji gry dzięki czemu gracz będzie zawsze o kilka decydujących klatek przed przeciwnikami. LG W63D wyposażony jest także w tryb G-mode, który ułatwia intuicyjną konfigurację monitora pod kątem gier. 
Monitor LG W63D jest dostępny w Polsce w cenie 1500 złotych brutto. 

podobne treści

  • norbvlo

    a plazmy 42′ HD ready 3D od LG idzie juz kupic( nowki) za niespelna 2000[pln:P