news

​Intel zaprasza na darmowe seanse filmowe HD w Iplex.pl

Intel przygotował gratkę dla wszystkich kanapowych kinomaniaków. Do połowy stycznia 2011 zaprasza do Sali kinowej HD Intela w Iplex.pl, w której bezpłatnie obejrzeć można hity kinowe w wysokiej rozdzielczości.

Wśród nich m.in.: „Labirynt Fauna”, „Mgła”, „Lektor”, „13 dzielnica – Ultimatum”, „Planet Terror”, „Lekcje Pana Kuki” czy „Hazardzista”. Oczywiście nie zabraknie również filmów dla dzieci: „Niebieski słoń”, czy komedii romantycznych: „Niania w Nowym Jorku”.

Jest to szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Użytkownicy Sali kinowej HD Intela mogą oglądać pokazy filmowe w bardzo dobrej jakości, legalnie i bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Intel popularyzuje standard HD, m.in. dzięki technologii Intel Wireless Display, która pozwala na bezproblemową w konfiguracji, bezprzewodową transmisję dźwięku i obrazu pomiędzy laptopami i telewizorami. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, aby podłączyć laptop do telewizora i dobrze się bawić. Jednokrotne ustawienie umożliwia korzystanie z dużego ekranu przy użyciu jednego przycisku. Tutaj więcej informacji na temat technologii.

podobne treści

 • a

  Bardzo fajna sprawa, lepiej 5 reklam po 30 sekund niż 15min bloku reklamowego w kinie Helios :/

 • dom13

  Tylko niestety lipa bo działa wyłącznie na terenie Polski :(

 • Krzysztof Kowalski

  Szkoda, że vividas player którego używają na tej stronie nie supportuje linuxa… jakiś żal…

 • Krzysztof Kowalski

  Aktualnie korespnduję z iplexem i odpowiedz brzmi może kiedyś zwrócimy uwagę na linuxa… aż strach się bać kiedy przyjdzie pora na urządzenia mobilne… 2050? … widać nie są zbyt dynamiczną marką…. intel robi się leniwy?